Föremål som liknar oljemålning Herrporträtt
6123 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 30 augusti 2021
5372 Oljemålning
Såld: 8.400 kr
Såldes den 23 augusti 2021
2222 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 juni 2021
6430 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 1 februari 2021
7447 Oljemålning
Herrporträtt, Signerad. Olja på pannå, 64x48 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 juni 2020
4319 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, herrporträtt, 1800-tal, 41x35
Såld: 600 kr
Såldes den 14 november 2016
7316 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, herrporträtt, 51x43, oramad
Såld: 250 kr
Såldes den 21 mars 2016
3538 Oljemålning
1800-tal, Herrporträtt, 1700-/1800-tal, 42x34
Såld: 3.000 kr
Såldes den 23 november 2015
3006 Oljemålning
Herrporträtt, 1700-tal, 76x61
Såld: 5.000 kr
Såldes den 25 februari 2013